Харківщину відвідала пересувна філателістична виставка «Останнім шліхом Кобзаря»

h1

02 вересня в операційному залі 52 відділенні поштового зв’язку м. Харків пройшла пересувна всеукраїнська філателістична виставка «Останнім шляхом Кобзаря».

 

Представив експонати виставки особисто організатор проекту «Останнім шляхом Кобзаря» – голова ревізійної комісії асоціації філателістів України – Олександр Канівець.

 

Відвідувачі виставки мали можливість ознайомитись з унікальним експонатом – посмертною маскою Тараса Шевченка та з буклетом «Останнім шляхом Кобзаря», виконаним у вигляді символічної карти з конвертів, на яких поставлено штемпелі відділень поштового зв’язку із зазначенням точної дати і часу тих населених пунктів, якими перевозили тіло поета.

 

По завершенню офіційної частини всі бажаючі мали нагоду поспілкуватися з Олександром Володимировичем, дізнатись цікаві факти з походу-реквієму та біографії Тараса Григоровича, сфотографуватись поряд з безцінними експонатами та придбати на згадку філателістичні товари.

 

«Співпраця з філателістами – одне з головних напрямків роботи Укрпошти. Такі виставки, як сьогоднішня, роблять великий внесок у формування менталітету української нації. Тарас Шевченко увійшов в історію як справжній патріот і захисник українського народу. Згадуючи сьогодні про його життєвий подвиг, ми черпаємо сили, щоб згуртуватися і з честю вийти з тих випробувань, які випали на долю нашої країни» – зазначив директор Харківської дирекції Олег Мурашов.