ХАРКІВСЬКА ДИРЕКЦІЯ «УКРПОШТИ» АКТИВНО СПІВПРАЦЮЄ З ДЕРЖАВНОЮ СЛУЖБОЮ ЗАЙНЯТОСТІ

IMG_20160816_101759 IMG_20160816_101835 IMG_20160816_101947

Харківська дирекція УДППЗ «Укрпошта» продовжує співпрацювати з державною службою зайнятості та сприяти у працевлаштуванні осіб, які перебувають на обліку у Харківському міському центрі зайнятості та знаходяться у пошуках роботи.

 

16 серпня 2016 року на базі Харківського міського центру зайнятості представники кадрової служби підприємства презентували актуальні вакансії та переваги роботи в харківській філії УДППЗ «Укрпошта» – одному з найбільших роботодавців області.

 

Учасники заходу дізналися про особливості роботи у поштовій галузі, умови праці за наявними вакансіями, а також мали змогу поспілкуватися безпосередньо з представникам підприємства і поставити їм свої запитання. Можливість роботи поруч із домом, кар’єрне зростання та своєчасна заробітна плата – саме ці переваги роботи на «Укрпошті» найбільше зацікавили шукачів.

 

Навіть в умовах складної ситуації, яка склалась сьогодні на ринку праці, Харківська дирекція УДППЗ «Укрпошта» не залишається осторонь проблеми безробіття і постійно бере участь у заходах, націлених на допомогу людям, які шукають роботу: ми запрошуємо до співпраці як досвідчених фахівців, так і активну, ініціативну молодь.