Харківська дирекція взяла участь у масштабному ярмарку вакансій

IMG_2938 IMG_2896

05 липня 2016 року на запрошення Харківського міського центру зайнятості Харківська дирекція УДППЗ «Укрпошта» взяла участь у масштабному ярмарку вакансій під назвою «Реальна робота за добрі гроші».

 

Ярмарок проводився з метою забезпечення персоналом роботодавців Харківської області, ознайомленням громадян, у тому числі зі сходу України, з потребами сучасного ринку праці. Понад 30 найбільших роботодавців регіону презентували більше 250 вакансій.

 

Захід відбувся у приміщенні Харківського національного академічного театру опери та балету, що дало змогу зібрати велику кількість осіб, зацікавлених у пошуку роботи.

 

Представники кадрової служби презентували актуальні вакансії та переваги роботи в харківській філії УДППЗ «Укрпошта», кожен із зацікавлених отримав докладну консультацію фахівців та яскравий інформативний буклет підприємства.

 

Слід відзначити ефективність проведення подібних заходів, оскільки ще до завершення заходу до кадрової служби Харківської дирекції
УДППЗ «Укрпошта» звернулось понад 20 осіб, зацікавлених у працевлаштуванні на нашому підприємстві.

 

Нагадуємо: більш детальну інформацію про наші вакансії можна дізнатись на офіційному веб-сайті http://ukrposhta.ua/kha у розділі «Вакансії», або за телефонами: 057-712-18-51, 067-400-60-03.