Харків’яни попереду!

Ганна Бос_Малюнок

У рамках Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Мій рідний дім Україна», оголошеного Укрпоштою спільно з дитячим журналом «Малюк Котя», переможцем травня визнано роботу Ганни Бос з Харківської області.

 

За малюнок «Тато, мама, братик, я – українська сім’я» 8-річна переможниця конкурсу отримає диплом «Переможця місяця», тематичні набори погашених поштових марок «Юний філателіст»: «Флора/фауна», «Спорт», «Історія», «Архітектура», «Світ дитинства» та добірку журналів «Малюк Котя» у кількості 10 примірників за 2014-2015 рр.

 

Харківська дирекція УДППЗ «Укрпошта» щиро вітає Ганну та бажаємо нових перемог та звершень!

 

Нагадуємо, участь у конкурсі, що триватиме до 31 грудня 2015 року, можуть взяти діти віком від 3 до 9 років. Для цього необхідно намалювати роботу на тему «Мій рідний дім – Україна» та надіслати її на адресу редакції журналу «Малюк Котя»: вул. Шовковична, 16а, оф. 6, м. Київ, 01024 (на конверті має бути позначка «На конкурс»). Усі конкурсні роботи обов’язково повинні мати назву та короткий коментар до зображення.
Щомісяця визначається один переможець конкурсу, а впродовж 10-31 січня 2016 року журі обере переможця року серед переможців кожного місяця. Конкурс спрямований на заохочення дітей дошкільного та молодшого шкільного віку до художньої творчості, виховання любові до Батьківщини та сповідування родинних цінностей.

 

Детальніше з умовами конкурсу можна ознайомитись на сайті Укрпошти (www. ukrposhta.ua) в розділі «Проекти та акції».