Херсонська дирекція Укрпошти отримала нового керівника

f_006

21 липня очільник Укрпошти Ігор Ткачук представив колективу Херсонської дирекції нового керівника – Горбенка Юрія Петровича. Це відбулося під час виробничої наради, на якій був присутній голова обласної державної адміністрації Херсонської області Андрій Путілов.

 

На Херсонщині Укрпошта є важливим державним об’єктом, який забезпечує усіма видами поштових послуг більш як мільйонне населення цього регіону. З працівниками Херсонської дирекції підприємства Ігор Ткачук провів виробничу нараду, на якій розповів про плани та стратегію підприємства на найближче майбутнє.


«Сьогодні важливо – розставити пріоритети в роботі та правильно розподілити сили, аби усі філії Укрпошти працювали в унісон. Цю «співзвучність» мають забезпечувати керівники регіональних дирекцій підприємства. Безпека наших працівників зараз стоїть на першому місці. f_006_02Ми маємо дбати про людей, які в нас працюють, – наголосив в.о. генерального директора Укрпошти Ігор Ткачук. – Разом з тим, підвищення якості обслуговування наших клієнтів – це основне з завдань, яке стоїть перед Укрпоштою. Забезпечити це завдання повинна корпоратизація підприємства, яка дозволить нам реорганізуватися щоб швидше реагувати на ринкові зміни, удосконалюючи свою роботу. Ми маємо крокувати в ногу з часом та випереджувати побажання наших споживачів».

 

Ігор Ткачук привітав нового директора Херсонської дирекції з призначенням на посаду та побажав наснаги в роботі та підтримки колег, адже колектив, це той фундамент, на якому тримається Укрпошта. Очільник Укрпошти підкреслив, що державне підприємство має важливе значення для регіону, здійснюючи соціальну функцію, тому до всіх питань стосовно роботи потрібно підходити зважено.