Я довго думала , з чого почати розповідь про маму…

Баранова

Я довго думала , з чого почати розповідь про маму. Адже про маму можна написати багато чого. Кожен вважає , що його мама найкраща на світі, Але моя мама по – справжньому найкраща , єдина і неповторна.

 

Працює моя матуся Чумаченко Юлія Борисівна більше 20 років в поштовій галузі. В центрі поштового зв»язку №6 м . Пологи вона обіймає посаду інженера з нормування праці. У них на підприємстві дуже великий колектив бо підпорядковано 3 райони.

 

Інженер це дуже відповідальна професія, завжди проводить різноманітні заміри та розрахунки, працює з цифрами. Матуся дуже любить свою професію,їй цікаво впроваджувати нові технології , та виконувати поставлені завдання.

 

Але моя матуся Юля не тільки гарний працівник , вона ще й дуже талановита людина.Вона обіймає посаду голови профспілкового комітету. Організовує всіляки заходи , привітання , приймає сама активну участь у всіх заходах підприємства , в області та районі. Матуся приймала участь у спортивних змаганнях обласного та всеукраїнського рівня, де займала призові місця. Матуся запально і дуже красиво танцює,створила на підприємстві танцювальний колектив,де також показали свої здібності найкраще серед поштовиків. У неї дуже багато грамот та медалів , за її досягнення в роботі. Моя матуся чарівниця! Вона зробить із звичайного все незвичайне. Добра господиня, готує смачні страви та тістечка.

 

Хочу сказати велике спасибі їй за те , що вона навчила мене доброті , порядності та чесності. В усьому намагаюся брати приклад зі своєї матусі. Адже я також творча дитина , 8 років займаюся професійно хореографією , та хочу пов»язати з танцями своє подальне навчання.Мама стала для мене другом , який розуміє та поважає мої інтереси, я можу довірити їй найпотаємніше , що у мене є. Вам може здатися , що моя мама сама звичайна . Але це не так! Для мене вона цілий світ!