Ярмарка вакансій

IMG_20160624_140144

24 червня 2016 року у Харківському міському центрі зайнятості відбувся міні ярмарок вакансій Харківської дирекції УДППЗ «Укрпошта».

 

У рамках заходу представники кадрової служби підприємства ознайомили осіб, які перебувають на обліку в центрі зайнятості та знаходяться у пошуках роботи, з актуальними вакансіями та перевагами роботи в Харківській філії УДППЗ «Укрпошта» – одному з найбільших роботодавців області.

 

Учасники ярмарку вакансій отримали вичерпну інформацію щодо умов праці і можливості подальшого працевлаштування у відділеннях поштового зв’язку міста Харкова та мали змогу задати свої запитання представникам підприємства. Оскільки мережа Харківської дирекції «Укрпошта» налічує понад 100 відділень поштового зв’язку у всіх районах Харкова, більшість учасників зацікавились можливістю роботи поруч із домом та соціальними гарантіями для працівників.

 

Слід зазначити, що навіть в умовах складної ситуації, яка склалась на ринку праці, та в той час, коли більшість підприємств змушені скорочувати персонал, Харківська дирекція УДППЗ «Укрпошта» запрошує до співпраці як досвідчених фахівців, так і активну, ініціативну молодь.
Більш детально про вакансії підприємства можна дізнатись за телефонами: 057-712-18-51, 067-400-60-03.