Ярмарок вакансій

1

Основна складова в роботі будь-якого успішного підприємства – це дружній, працьовитий та відданий єдиній справі колектив. Саме задля укомплектування кадрів Волинська дирекція українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» тісно співпрацює з Луцьким міським центром зайнятості та постійно розміщує перелік вакансій для безробітних на офіційному сайті підприємства.

 

Нещодавно міський центр зайнятості разом з Волинською дирекцією Укрпошти ініціювали та організували ярмарок вакансій для підбору фахівців за спеціальностями «листоноша» та «оператор відділення поштового зв’язку».

 

Мета заходу – забезпечення прямого контакту роботодавця та шукача роботи, швидкого доступу до зайнятості безробітного населення, підвищення мотивації до праці та інформування з питань можливостей професійної підготовки і перепідготовки.

 

Під час проведення ярмарку заступник директора Волинської дирекції Укрпошти Олена Рудник та начальник Поштамту Волинської дирекції Світлана Костюк розповіли присутнім про сферу послуг, які надає поштове підприємство, рівень заробітної плати, умови праці, специфіку роботи та забезпечення соціальним пакетом. Акцентували і найважливіше – про те, що робота листоноші чи оператора ВПЗ тісно пов’язана із спілкуванням та великою кількістю людей.

 

Зокрема, Світлана Володимирівна, як начальник Поштамту Волинської дирекції має за правило обов’язково порозмовляти з кожним новим, прийнятим на роботу оператором поштового відділення чи листоношею. Виступаючи на ярмарку вона наголосила, що на підприємстві враховують працелюбність, сумлінне виконання обов’язків, бажання професійного росту, порядність, вболівання за спільну справу. У винагороду, крім основної заробітної плати, у разі виконання планових показників, усі отримують суттєві преміальні кошти.

 

Ярмарок перетворився у конструктивний діалог, під час якого безробітні отримали вичерпні відповіді на запитання, які їх цікавили. Декілька присутніх одразу погодилися прийти до відділу кадрів Волинської дирекції УДППЗ «Укрпошта» та працевлаштуватись.

 

«Подібні інформаційно-роз’яснювальні заходи дуже потрібні для діяльності пошти та й для міського центру зайнятості. В умовах сьогодення серед основних вимог роботодавців – досвід роботи на певній посаді, фахова освіта та професійні навички. На противагу цьому Укрпошта цінує в майбутніх працівниках: чесність, відповідальність, енергійність, бажання навчатись, досягати професійного та кар’єрного росту і, звичайно, вміння працювати в команді. Такі ярмарки вакансій допомагають і роботодавцям і тим, хто у пошуку роботи», – зазначив керівник Волинської дирекції УДППЗ «Укрпошта» Олег Гавришків.