З душею і серцем на святі «День передплатника»

3_1

Нещодавно розпочалася передплатна кампанія на 2016 рік. Однією з активних форм привернення уваги населення до цього важливого та невід‘ємного від нашого буття процесу є Дні передплатника. Починаючи з жовтня поточного року вони проводяться по всій області.
І ось сьогодні – 4 листопада 2015 року, в цей сонячний и теплий день, працівники відділення поштового зв‘язку Миколаїв-20 Миколаївської дирекції «Укрпошта» провели свято «День передплатника 2016». А оскільки відділення зв‘язку знаходиться на привокзальній площі біля старого залізничного вокзалу, до свята були залучені продавці та відвідувачі ринку, мешканці мікрорайону, залізничники, працівники ПАТ «Завод «Екватор» та ВАТ «Завод «Кристал», а також установ і організацій, розташованих у його будівлі, студенти та викладачі Миколаївського коледжу транспортної інфраструктури.

 
4_1

Передплатники міста Миколаєва з зацікавленістю спілкувались з працівниками пошти, які люб’язно пропонували передплатити різноманітні видання, допомагали зорієнтуватися у величезній кількості друкованих джерел інформації, знань, мудрості.

 

Начальник відділення зв‘язку Світлана Володимирівна Шевчук звернула учасників свята, що кожний бажаючий може передплатити обласні видання по акційній ціні. Для цього свята, такі редакції, як «Южная правда», «Николаевские новости» та «Вечерний Николаев» залюбки надали пільгові передплатні видання.

 

Працівники відділу передплати для ознайомлення роздавали різноманітні по тематиці газети та журнали. Кожний передплатник, який оформив передплату на улюблене видання, отримав подарунок.

 

Поштовики подякували тим, хто завітав на свято, та запросили й надалі приймати участь у дружніх зустрічах, які так важливі в даний час.