З відчуттям вдячності…

1 січня 1930 року в смт. Машівка, Полтавської області, в родині звичайних сільських робочих народилась – Шевченко Антоніна Іванівна. Ледь досягнувши повноліття, не здогадуючись, що обрала справу на все майбутнє життя, зовсім юна Антоніна, в 1948 році прийшла працювати на пошту листоношею. Не зважаючи на вік, тяжкої роботи не злякалась, попрацювавши певний час змінила посаду листоноші на посаду сортувальника поштової кореспонденції. Здавалося, що це було учора, але сплинуло стільки часу, згадує Антоніна Іванівна, як забирати посилки, листи, газети та журнали їздила на станцію «Машівка» на коні-тоді при пошті був кінь.

 

Минуло понад 30 років, і в 1979 році Шевченко Антоніна вже працювала начальником головної каси. Не лишила роботу всього свого життя навіть після виходу на пенсію, ще 15 років лишалась начальником головної каси.

 

За свої майже півстоліття пропрацьовані в Машівському відділенні була нагороджена багатьма медалями, а фото неодноразово прикрашало дошку пошани.
Сьогодні з нагоди Дня Перемоги в гості до ветерана завітала начальник Центрального відділення поштового зв’язку в Машівському районі, Коваль Віта Володимирівна, яка вручила колишній колезі букет квітів та солодкий подарунок.

 

Антоніна Іванівна Шевченко, не дивлячись на поважні 85 років, до найменших дрібниці пам’ятає кожну мить, що пов’язувала її з улюбленою роботою.

 

– «…Роботу свою любила, у мене завжди кругом був порядок. Та й перевіряючі залишалися задоволеними, бо й придратись ні до чого було…, – згадує жінка. З болем згадує і про війну: « Скільки людських життів забрала…Серед них – і батька…».

 

Сьогодні перебуваючи на заслуженому відпочинку Антоніна Іванівна не тільки порається по господарству та бавить правнуків, а ще й багато вишиває та в’яже крючком.

 

Колектив Полтавської дирекції УДППЗ «Укрпошта» приєднується до теплих слів привітань начальника ЦВПЗ Машівка, Віти Володимирівни та бажає Вам, шановна Антоніно Іванівно мирного неба, міцного здоров’я, любові і поваги на довгі роки життя.