За чисте довкілля!

Укрпошта піклується не лише про доставку кореспонденції та газет, а й про чистоту довкілля. В рамках проведення акції «За чисте довкілля» 18 квітня по всій Вінницькій дирекції УДППЗ «Укрпошта» пройшов суботник.

 

Вся дирекція, кожне відділення зв’язку невтомно трудились цілий день, щоб рідне місто з настанням теплої пори року стало більш привабливим, чистим та охайним. Приклали руку до всього: проведено санітарне прибирання приміщень та прилеглої території до відділень поштового зв’язку від сміття, бруду та опалого листя, посаджені дерева та квіти, перекопані та окультурені клумби, побілені зелені насадження і бордюри. Щодо апарату дирекції, то вони також не байдикували. Прибрано найвіддаленіші місця кабінетів, вазони пересаджені, а вікна аж виблискують.

 

Ми радіємо з того, що сьогодні проходить суботник, адже кожен може долучитись до суспільно корисної праці, хочемо бачити рідне місто та пошту гарним та квітучим, – зазначили працівники. Приємно бачити такий трудовий запал і добрий настрій.

 

Такі заходи вже стали доброю традицією. Тільки таким чином можна покращити стан довкілля, зробити наше оточення більш привабливим.