За півроку Укрпошта збільшила свою прибутковість вдвічі

У першому півріччі 2015 року прибуток Укрпошти зріс у два рази порівняно з аналогічним періодом минулого року та склав 16,1 млн грн, що на 40% більше проти плану. Про це заявив очільник державного підприємства Ігор Ткачук на прес-конференції в Українському кризовому медіа центрі 10 серпня 2015 року.

 

«Так само, як і в першому кварталі цього року, Укрпошта продовжує демонструвати позитивну динаміку зростання прибутків, – сказав Ігор Ткачук. – Загальна сума доходів підприємства за шість місяців 2015 року склала 2 млрд 178 млн грн, що на 12,4% більше порівняно з аналогічним періодом минулого року та на 10,5% більше від запланованого значення. Позитивна динаміка нарощення доходів дасть можливість підприємству модернізуватися та покращити якість надання послуг».

 

За півроку середньомісячна заробітна плата одного працівника збільшилась на 8,1% порівняно з першим півріччям 2014 року та склала 1 995,2 грн. Укрпошта не має заборгованості по платежах до бюджетів та державних цільових фондів. Підприємством вчасно сплачено 600,7 млн грн до держбюджетів усіх рівнів, що на 3,7% більше проти плану.

 

Державне підприємство сьогодні активно впроваджує новації. З березня в українців з’явилася можливість отримувати товари з Китаю за 7 днів з моменту замовлення через інтернет-магазин. Наразі послугою скористалися вже 16 тис. клієнтів.
У червні Укрпошта запустила нову послугу «Прискорена пошта», що дає можливість отримувати відправлення в той же день, за умови, якщо вони прийняті до 12-ої год. Також кардинально змінено рівень надання послуги «Кур’єрська доставка», якою за півроку відправлено 142 тис. одиниць відправлень.

 

З липня українці можуть замовляти товари з естонських інтернет-магазинів через Укрпошту. Естонія стала ще однією країною, поряд з Німеччиною, Чехією та Словацькою Республікою, з якою почала співпрацювати Укрпошта, пропонуючи споживачам послугу з обміну згрупованими міжнародними відправленнями «Консигнація».

 

Двосторонній обмін міжнародними електронними переказами Єврожиро відкрила Укрпошта з поштою Болгарії у липні. Для споживачів – це скорочення термінів пересилання грошових переказів до 2 год. на відміну від 2-х тижнів, як раніше.

 

Розширюючи спектр надання фінансових послуг, національний оператор спільно з ПУАТ «Фідобанк» запровадив цілодобову послугу миттєвих переказів з картки на картку (Visa або MasterCard) через наш сайт.

 

Крім того, на підприємстві впроваджено приймання платежів з торговельною виручкою, послуг з видачі готівкових коштів власникам платіжних карток та їх поповнення через POS-термінали.

 

Укрпошта сьогодні активно оновлює існуючі та відкриває нові відділення поштового зв’язку по всій Україні, які надають повний спектр послуг. У цьому році відкрито 8 нових поштових відділень, з яких 7 міських (м. Хуст Закарпатської обл., в Одеській, Волинській та Харківській обл., а також три – в м. Києві) та 1 сільське (на Закарпатті). Крім того, оновлено три відділення Укрпошти – в с. Роза Бердянського району Запорізької обл., у м. Слов’янську Донецької обл. та в м. Києві по вул. Заболотного (недалеко від с. Пирогове).

 

З метою максимальності зручності та доступності послуг Укрпошти, з травня в кожному обласному центрі (крім Донецької та Луганської областей) запроваджено цілодобову або подовжену роботу поштових відділень (з понеділка по п’ятницю до 21.00, а деяких відділень по Україні до 22.00 год., а також роботу у суботу та неділю). Крім того, підприємством скорочено на одну добу строки доставки пошти та періодичних друкованих видань між обласними центрами країни.

 

У цьому році Укрпоштою вперше розроблено та затверджено Програму щодо запобігання і протидії корупції на 2015-2017 рр., Програму з енергозбереження на 2015-2020 рр. та Комплексну програму підвищення рівня безпеки працівників на 2015-2017 рр.