За традиціями милосердя

Святий Миколай на одеськй пошт

На цьому тижні до нас прийшло перше із Різдвяних свят – День Святого Миколая, покровителя моряків та дітей. Як відомо, від Святого Миколая люди очікують чудес, адже не випадково цього Святого називають ще Чудотворцем.

 

Його добре знають на Одеському Поштамті. Цього року Святий Миколай разом із своїми помічниками – адміністрацією Одеської дирекції УДППЗ «Укрпошта» та галузевою профспілкою підготували для дітей з особливими вадами спеціалізованої Одеської школи № 75 добру казку.

 

Разом з казковими героями вони вирушили в подорож. На цьому шляху діти подружилися з казковими персонажами, дресирувальницею і її вихованцями – доброю собачкою, мудрим кроликом, морською свинкою.

 
YF3A2922

Чудеса продовжилися у «Лабораторії чудес». В її роботі разом із справжніми фокусниками взяли участь і дітлахи. Ото було диво! Потім діти співали пісні і водили хоровод, танцювали. За що були нагороджені подарунками. Іграшки, розвиваючі ігри, пластилін, солодощі ще не раз нагадають дітям про Чудотворця.

 

– Це чудово, що у наших дітей є добрі друзі, серед яких Одеська пошта – резюмує завуч школи Алла Вріщ. – Упевнена, що наші діти будуть ще довго ділитися своїми враженнями про зустріч із Святим Миколаєм, про свято, яке їм подарували поштовики. І це, до речі, не вперше.

 

Щороку Святий Миколай приходить на Одеську пошту. Він добре знає, що в наш важкий час в колективі Одеської дирекції «Укрпошти» не втрачені традиції милосердя та благодійності, – підкреслила директор Одеської дирекції Укрпошти Наталія Приходько.