За традицією благочинності

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Одеські поштовики взяли активну участь в акції Укрпошти «Збери кошик для дітей-сиріт», що завершилася днями. Сотні небайдужих людей приносили в спеціально встановлені у відділеннях зв’язку ящики подарунки дітям: іграшки, одяг, книги і багато іншого. Не забули про шампуні, мило, порошки для прання та продукти – крупи, макаронні вироби. Звичайно, в числі подарунків були альбоми для малювання, олівці та фломастери, щоб діти розвивали свої творчі здібності.

 

… В Одеському дитячому будинку «Перлинка» (для дітей сиріт та позбавлених батьківського піклування) поштовиків очікували найменші: від трьох до п’яти років. Вони навіть відстрочили свою прогулянку на море. Це в сім’ях тати і мами часто підносять своїм чадам подарунки, а у вихованців дитячих будинків сюрпризів майже не буває, тому приїзд гостей – це завжди очікування дива. Тому, коли наш мікроавтобус під’їхав до головного входу «Перлинки», діти проявили неабиякий інтерес, і навіть спробували допомогти вивантажувати. Але така допомога, звичайно ж, не знадобилася.

 
????????????????????????????????????

«Я хочу ось цього пухнастого цуцика», – тягнула ручки до іграшки п’ятирічна Вірочка. «А можна мені взяти альбом і фломастери», – висловив своє бажання Сергійко. А Надюшка відразу ж облюбувала іграшкового лева, рівного їй за зростом. На знак подяки дівчатка захотіли обійняти представника Укрпошти – начальника відділу Одеської дирекції із взаємодії з корпоративними клієнтами Івана Теницького , який вручав їм подарунки.

 

«Найбільша подяка для всіх нас – це посмішки дітей, які отримують тепло і любов, принесені в дитбудинок разом з гуманітарною допомогою. Власне, допомога дітям, благодійн%9