Замовити електронний цифровий підпис можна через Укрпошту

У листопаді 2013 року у поштових відділеннях Укрпошти впроваджується пілотний проект «Замовлення електронного цифрового підпису», спрямований на спрощення доступу населення до безкоштовних послуг електронного цифрового підпису від Акредитованого центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту Міндоходів.

 

В рамках пілот-проекту фізична особа-підприємець має можливість у відділенні поштового зв’язку (на сьогоднішній день у 70 відділеннях Донецької, Львівської та Київської областей) подати пакет необхідних документів для отримання послуги електронного цифрового підпису, а працівники Укрпошти потурбуються про передачу цих документів до пунктів реєстрації користувачів АЦСК ІДД Міндоходів, згенерують електронні ключі та доставлять їх клієнту.

 

«Головне завдання національного оператора, – як зазначив генеральний директор УДППЗ «Укрпошта» Костянтин Кривенко, – максимально спростити доступ українських громадян до безкоштовної послуги з електронного цифрового підпису, що надає Акредитований центр сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту Міндоходів. Проект запроваджено у визначених відділеннях Укрпошти поки що у режимі тестування. У разі його успішної реалізації та визначення перспектив подальшого розвитку, як наприклад, проекту «Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошту», доопрацьовуватиметься модель реалізації проекту з урахуванням побажань клієнтів та проводитиметься його тиражування на всі області України».

 

Плата за послугу «Замовлення електронного цифрового підпису» у відділеннях Укрпошти стягується відповідно до затверджених національним оператором тарифів.

 

Перелік документів, що подаються до АЦСК ІДД Міндоходів для отримання послуги >>>

 

Акт приймання-передачі наданих послуг >>>
Довіреність >>>

 

Умови та правила надання послуги «Замовлення електронного цифрового підпису від Акредитованого центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту Міндоходів» >>>

 

Мережа відділень поштового зв’язку, які задіяні у пілотному проекті >>>