За потреби швидко доставити відправлення в будь-який населений пункт країни запрошуємо скористатися сервісом «Укрпошта Експрес».
Ми пропонуємо:
– Зручну та зрозумілу градацію тарифних зон (У межах України, у межах області та між обласними центрами, у межах обласного центру). Кожен клієнт, скориставшись прайсом, зможе самостійно прорахувати вартість прискореної доставки.
– Нові діапазони маси відправлень — 0,25 кг, 0,5 кг, 20 кг. Ви матимете змогу не переплачувати, відправляючи як дрібні, так і великі посилки. До того ж, окремо розрізняємо дрібні та громіздкі посилки за простою ознакою — довжиною найбільшої сторони.
– Фіксовану доплату за адресну доставку або забір. За фіксовану плату можна отримати або відправити посилку з будь-якої, зручної для вас, адреси. Прагнучи активно розвивати адресну доставку, Укрпошта зменшила плату за забір та доставку.
– Зменшення доплат за доставку в село в межах однієї області з 30 грн до 9 грн.
– Нові конкурентні тарифи. Ми пропонуємо зменшення тарифів для відправлень великої маси. В середньому наші тарифи залишаються на 30–40% меншими від тарифів інших учасників ринку.