/wp-content/uploads/2017/06/LP_up-express_1_1020x400.png

Широке покриття по Україні

приймання у 2 175 відділенях

вручення з 11 500 відділень

повний перелік відділень

За потреби швидко доставити відправлення в будь-який населений пункт країни
запрошуємо скористатися сервісом «Укрпошта Експрес».

Ми пропонуємо:
– Зручну та зрозумілу градацію тарифних зон (у межах України, у межах області). Ви можете самостійно прорахувати вартість експрес доставки, вказавши мінімальні показники: орієнтовну вагу, більшу сторону відправлення та пункт відправки і призначення.
– Зручні діапазони маси відправлень — 0,25 кг, 0,5 кг, 1 кг. Ви маєте змогу не переплачувати, відправляючи як дрібні, так і великі відправлення. До того ж, окремо розрізняємо дрібні та громіздкі посилки за простою ознакою — довжиною найбільшої сторони.
– Фіксовану доплату за адресну доставку або забір. За фіксовану плату можна отримати або відправити посилку з будь-якої, зручної для Вас, адреси.
– Нові конкурентні тарифи на відправку відправлень. Ми пропонуємо вигідні тарифи для відправлень вагою до 5 кг у межах України. В середньому наші тарифи залишаються на 20–30% меншими від тарифів інших учасників ринку.
– Конкурентні тарифи на додаткові послуги, такі як повернення відправлення у вразі невручення чи при відмові від отримання відправлення отримувачем, всього 6 грн. Найвигідніший тариф на комісію за післяплату.
– В тариф включено вартість оголошеної цінності – 300 грн.
– У вартість відправлення включена доставка до села.