«Укрпошта Експрес» – внутрішнє реєстроване відправлення з вкладенням документів та/або товарів (до 30 кг), що приймається, перевозиться і доставляється найшвидшим способом.

Відправлення «Укрпошта Експрес» пересилаються із рівня обласних центрів, м. Києва, районних центрів, міст обласного значення до всіх населених пунктів України.

Замовити послугу «Укрпошта Експрес» Ви можете за допомогою “Особистого кабінету“, за телефоном контакт-центру 080 030 05 45.

Відправлення «Укрпошта Експрес» приймаються з оголошеною цінністю та за бажанням відправника з описом вкладення, з післяплатою (до 50 тис. грн.), рекомендованим або SMS повідомленням про вручення.

З максимальними габаритами для відправлення «Укрпошта Експрес» та з прикладами їх вимірювання Ви можете ознайомитися тут.

Відправлення «Укрпошта Експрес» приймаються:

– в обласних центрах, м.Києві – у приміщенні відправника, у виділених відділеннях поштового зв’язку або дільницях кур’єрської доставки згідно з переліком;
– у районних центрах та містах обласного значення – у виділених відділеннях поштового зв`язку згідно з переліком, у приміщенні відправника (за попередньо укладеним договором).

Нормативні строки пересилання відправлень «Укрпошта Експрес» між обласними центрами України, м. Києвом та в межах обласного центру України, м. Києва наведені в Таблиці 1 (див. «Терміни»).

Відправлення «Укрпошта Експрес», що пересилаються в межах обласного центра, м. Києва і, які прийняті до 12:00 години, доставляються в день їх приймання, прийняті після 12:00 години, доставляються не пізніше наступного робочого дня об`єкта поштового зв`язку.

Нормативні строки пересилання відправлень «Укрпошта Експрес» з урахуванням рівня районних центрів та міст обласного значення, до сільських населених пунктів розраховуються на підставі Таблиці 2 ( див. «Терміни»).

Про надходження відправлення до адресного відділення поштового зв`язку адресату надійде безкоштовне SMS повідомлення.

З порядком та умовами упакування Ви можете ознайомитися тут.

Відправлення «Укрпошта Експрес» доставляються:

До запитання («склад») – на адресу відділення поштового зв’язку або дільниці кур’єрської доставки;
На адресу одержувача («двері») – на фактичну адресу місцезнаходження.

Не приймаються відправлення «Укрпошта Експрес» на адреси виправно-трудових установ, військових частин та на абонементні скриньки.

З порядком та умовами надання послуги Ви можете ознайомитися тут

Виклик кур’єра здійснюється за телефоном контакт-центру 080 030 05 45, через он-лайн замовлення за допомогою «Особистого кабінету», за телефоном дільниці кур’єрської доставки на відділенні зв’язку.

Відправлення «Укрпошта Експрес», яке не було вручено під час доставки та стосовно якого відсутнє розпорядження відправника чи адресата, зберігається в приміщенні дільниці кур’єрської доставки протягом 14 календарних днів від дати його надходження до відділення поштового зв’язку або дільниці кур’єрської доставки.