Замовляйте електроніку та побутову техніку у відділеннях Укрпошти

З вересня Укрпошта пропонує українцям замовляти електроніку та товари побутової техніки через розгалужену мережу поштових відділень. Таку можливість національний поштовий оператор надає у рамках спільного пілотного проекту з ТМ «Ельдорадо».

 

Відтепер мешканцям навіть найвіддаленіших куточків країни не потрібно заздалегідь планувати поїздки до міста, щоб купити телефон або мікрохвильову піч. Достатньо завітати до найближчого відділення Укрпошти або звернутись до листоноші, котра доставляє пошту чи пенсію, та обрати потрібний товар з прайс-листа (каталогу), який є в кожному відділенні та у листонош.

 

Механізм замовлення товару такий: клієнт може самостійно зателефонувати до контакт-центру «Ельдорадо», створеного спеціально для проекту, та зробити замовлення або ж у разі потреби замовити товар через працівника Укрпошти. При замовленні товару необхідно обов’язково вказати індекс поштового відділення.

 

«Укрпошта створила для клієнтів максимально комфортні умови для замовлення товарів, – відзначає очільник Укрпошти Ігор Ткачук. – Можливість придбати різні товари через поштові відділення, від флешки до телевізора, є особливо зручною для мешканців віддалених міст та сіл, адже не потрібно витрачати зайвий час та гроші на поїздки до райцентру аби замовити потрібний товар. Крім того, клієнту не треба додатково нічого платити за такий сервіс. Укрпошта здійснює доставку товарів до поштового відділення безкоштовно».

 

Оплата здійснюється безпосередньо при отриманні товару у поштовому відділенні.