Заняття E-Export School від Укрпошти у Черкасах

1

E-Export School від Укрпошти – це тренінг-лекторій, покликаний дати українським виробникам усі необхідні знання та навички для виходу на глобальний ринок електронної транскордонної комерції. Раніше заняття E-Export School від Укрпошти вже проводились у Львові, Одесі, Дніпрі, Харкові, у Києві та Краматорську.

 

8 квітня за ініціативою директора Черкаської дирекції ПАТ «Укрпошта» Ігоря Гайовича та підтримки Агенції регіонального розвитку Черкаської області було проведено заняття експортної школи E-Export School від Укрпошти у Черкасах.

 

«Перш за все приємно вражений рівнем підготовки і організації E-Export School. Дякую спікерам і черкаській команді Укрпошти за те, що ця подія стала можливою і відбулась. Окрема подяка команді Черкаського державного бізнес-коледжу за надане приміщення і технічне забезпечення.

 

Агенція регіонального розвитку в рамках проекту “Школа Підприємництва” продовжує ініціювати і організовувати навчальні заходи та курси, залучати найкращі практики і людей, котрі досягли підприємницького успіху і готові ділитися своїм досвідом з підприємцями-початківцями.

 

Ми запрошуємо до партнерства в “Школі” всіх, хто прагне передавати свій досвід новому поколінню черкаських підприємців.» – так відізвався про проведений захід директор Агенції регіонального розвитку Черкаської області Іван Подолян.

 
2

На базі Черкаського державного бізнес-коледжу було проведено 4-годинне заняття, до якого долучилися найкращі тренери проекту – координатор E-Export School від Укрпошти Юлія Павленко, координатор агентства Partner Trade Вадим Білоусов, генеральний директор DHL Express Ukraine Вадим Сидорук – а також начальник відділу продажу DHL Express Ukraine Микола Яcенко та Олена Гармаш, дизайнер та виробник прикрас бренду PearFairyJewelry.

 

«У світлі останніх подій для українців вихід на іноземні ринки, а тим більше ринки е-commerce, є привабливою перспективою, – зазначила Юлія Павленко. – Тому на лекторії викладають люди, які на собі випробували усі переваги та недоліки електронної комерції та прагнуть навчити інших ефективно працювати в галузі продажів за кордон. Важливо, що Укрпошта пропонує співпрацю усім підприємцям, хто зацікавлений у цьому напрямі

 

Тренери E-Export School поділились зі слухачами найважливішими вимогами, які необхідно виконати підприємцям для успішної торгівлі на закордонних Інтернет – майданчиках та налагодження експорту, познайомили з тонкощами електронної комерції, навчили визначати цільовий ринок, аналізувати його, розкрили низку секретів для успішної організації власної справи.

 
3

«Ми були дуже раді приймати в стінах бізнес-коледжу такий корисний та інформативний захід як «E-Export School». Приємне враження склалось про Укрпошту, яка на даний час активно провадить ребрединг та змінює сервісну політику, що якнайкраще задовольнить споживачів.

 

Слухачі, серед яких були викладачі та студенти нашого коледжу, отримали лише практичну інформацію від запрошених експертів з Укрпошти, Partner Trade та DHL Express Ukraine, адже вони презентували нові можливості для малого та середнього бізнесу щодо виходу на міжнародні ринки через електронну комерцію.Для нас на даний момент актуальним є саме практикоорієнтовне навчання, тому вважаємо, що таких заходів має бути ще більше в Черкасах»- зазначив директор Черкаського державного бізнес-коледжу Олег Куклін.

 

«Я дуже задоволений, що вдалося провести цей захід , хочу висловити щиру подяку директору Черкаського державного бізнес-коледжу Олегу Кукліну за технічну підтримку, спікерам та колегам ПАТ «Укрпошта» за активну участь, а колегам по Черкаській дирекції – за організацію та проведення тренінг-лекторія E-Export School – підвів підсумки Ігор Гайович,- Черкаська дирекція ПАТ «Укрпошта» прагне стати активним учасником бізнес життя області, надійним партнером підприємців та структур, що їх об’єднує задля спільної мети – підвищення конкурентоспроможності громад, організацій та підприємств всієї Черкащини. «Укрпошта» відкрита для співпраці зі всіма, хто прагне розвиватись та розширювати кордони співпраці».