Засідання Ради керівників

WP_20160728_09_43_32_Pro

28 липня 2016 р. в Харківській дирекції УДППЗ «Укрпошта» відбулось засідання Ради керівників.

 

Поштовики Харківщини підбили підсумки роботи Харківської дирекції УДППЗ “Укрпошта” за ІІ квартал та I півріччя та намітили завдання на ІІІ квартал 2016 року. У зацікавленому обговоренні, тон якому задав директор О.В.Мурашов, брали участь заступники директора, начальники Центрів і провідні інженери поштового зв’язку, керівники відділів і служб дирекції.

 

Особливу увагу було приділено шляхам виконання плану доходів по всіх видах послуг, забезпеченню належного рівня якості надання поштових послуг, проблемам підготовки об’єктів поштового зв’язку Харківської дирекції до роботи в умовах осінньо-зимового періоду, заходам щодо підвищення рівня схоронності поштових цінностей та безпеки працівників.

 

Голова Харківської обласної організації профспілки працівників зв’язку Е.М.Альперович проінформував присутніх про роботу комісії з питань внесення змін до Колективного договору, засідання якої під головуванням Генерального директора УДППЗ «Укрпошта» І.Ю.Смілянського відбулось у м.Київ.

 

У заключному слові директор О.В.Мурашов ще раз наголосив на пріоритетних напрямах діяльності Харківської дирекції у ІІІ кварталі 2016 р. і підкреслив, що спільна мета адміністрації та профспілкової організації – соціальна захищеність і благополуччя працівників.