Захоплююче хобі для цікавих людей!

Іноді, отримуючи листи і листівки по email, ми з сумом і ніжністю згадуємо старі паперові картки, з наклеєними на них поштовими марками. Найкрасивіші з них зберігалися у коробках та з гордістю демонструвалися сусідським дітлахам і молодшим родичам. З моменту створення електронної пошти звичка в листуванні поступово відходить в минуле. І все-таки заглядаючи в свій поштовий ящик, знову відчуваємо очікування того старого дива, коли в руках зявиться кольорова листівка пролетівша тисячі кілометрів.

 

У сучасному світі досить легко знайти хобі для душі, якщо Ви любите подорожувати, і Вас ваблять далекі країни, то напевно оціните таке цікаве заняття, як посткроссінг. Посткроссінг – це своєрідний вид туризму, але з однією умовою – подорожує Ваша листівка. Для оцінювачів такого незвичайного хобі у операційній залі 52 відділення зв’язку Харківської дирекції УДППЗ «Укрпошта» було представлено філателістичну виставку Postcrossing – колекції активних посткроссерів Харківщини. Усі охочі мали змогу ознайомитися, з поштовими картками та марками України, так із оригінальними марками та листівками далеко зарубіжжя. Представлені листівки підкуповували своєю незвичайністю та рідкістю: старі листівки з видами міст та репринти подібних листівок, чорно-білі міські пейзажі, листівки зроблені своїми руками з малюнком роботи відправника, виконана на простому аркуші крафт паперу.

 

Як правило, посткроссери збирають тематичні картки. Це і пейзажі, зображення тварин, історичні події, пам’ятки та інше. Найголовніше в цьому процесі – спілкування. “Це спілкування по-старому – з ручкою, папером, конвертом, листівкою. Крім того, що ти отримуєш задоволення від того, що посилаєш людині з іншої країни картку, про яку він мріяв, ти переживаєш не менші по емоційності почуття, коли отримуєш картку, береш її в руки, знаєш, що її тримала людина з іншого материка.» – ділиться емоціями активний посткроссер харківщини Ольга Федцова.

 

Позитивні відгуки відвідувачів виставки ще раз доводять, що електронний лист ніколи не зрівняється з яскравою листівкою з вклеєною маркою, і посланням, написаним від руки. Харківська дирекція щиро дякує активним посткросерам Харківщини Ользі Федцовій, Володимиру Літкевичу, Юрію Гапоненко та Олександру Мальцеву за допомогу у створенні виставки.