Життя наше – це подорож…

Полтавською дирекцією УДППЗ «Укрпошта» підведено підсумки регіонального етапу 44-го міжнародного молодіжного конкурсу творів на тему: «Напиши листа і розкажи про світ, в якому тобі хотілося б вирости»

 

Серед робіт які надійшли до дирекції, більша частина тих які в повній мірі виконали умови конкурсу. Особливу увагу учасники звертали на події які відбуваються сьогодні, описували свою рідну оновлену країну, яку мріють бачити по завершенню воєнного стану, розмірковували в своїх листах і про світ в якому не було б соціальних мереж, мобільних телефонів та інших ґаджетів, які так багато відбирають часу замінюючи собою живе спілкування.

 

З поміж отриманих листів, які надійшли до організаційного комітету ПД УДППЗ «Укрпошта» були й такі в яких діти мріяли, щоб дітки які хворіють по скоріше одужали, всі дітки, які мешкають в дитячих будинках знайшли свої родини, щоб безхатні тварини знайшли господарів і величезну кількість торгівельних центрів замінювали парки з дитячими майданчиками.

 

В одному з листів ми прочитали такі рядки «…Мрію вирости в місті де є чиста річка в якій можна купатись і зловити справжнього коропа, і повертаючись додому через квітковий луг, назбирати для матусі величезний букет ароматних квітів…».

 

Не втрачати оптимізм і віру в краще, в кожній ситуації бачити позитив закликає своїм прикладом 12 річна Діана з Кременчуцького району та пише такі рядки: «… Знаєш, чим більше у людини негараздів, тим вона стає сильнішою. Зараз у нас кожного вечора вимикають на декілька годин електроенергію, це дуже не зручно тому що, потрібно засвітло поробити уроки, та я не засмучуюсь, бо це не аби як організовує, не дає довго засиджуватись і тепер я все встигаю. В час коли світло вимикають, і ми з родиною не маємо можливості переглядати телевізор як звикли, ми граємо в слова, на минулому тижні гарно підтягнули знання з географії – грали в міста!

 

Перше місце регіонального етапу молодіжного конкурсу творів присудили Бакаєнко Марині 15 річній школярці з м. Полтави.

 

Маринка у своєму листі розповіла: «… Я хочу жити з людьми, які як і я , знаходитимуть щастя в дрібницях. І більше не бажаю бачити, як плаче дитина, як бабуся дивується доброму ставленню до неї й безліч раз дякує, вибачаючись…»

 

Друге місце – зайняв 10 – річний житель м. Полтава Ловягін Євгеній.


 

Третє місце посів 10 – річний Пономаренко Костянтин, який мешкає в м. Хорол.


 

Всі переможці отримають подарунки на згадку про участь у конкурсі та грошові премії.

 

Бажаємо переможниці Маринці подолати всі етапи конкурсу і отримати довгоочікувану перемогу та відвідати Швейцарію для урочистого отримання призу.

 

Полтавська дирекція УДППЗ «Укрпошта» щиро дякує за участь в цьому заході усім юним учасниками конкурсу, їх наставникам – учителям, які розвивають в молоді навички до творчості, вчать писати листи та дохідливо висловлювати свої думки.