Зі святом Перемоги

Цього року 9 травня кожна родина святкувала день Перемоги над нацизмом у Європі та 70-річницю завершення Другої світової війни. В цей день ми схиляємо голови в скорботі за загиблими та вітаємо ветеранів, які і до цього часу залишаються для нас прикладом мужності та героїзму.

 

Напередодні цього свята Міністерство інфраструктури нагородило подяками 28 ветеранів Другої світової війни. Один із них наш земляк Рухляда Степан Семенович, який проживає в с. Петрівка – Роменська Гадяцького району Полтавської області, та цього року святкуватиме свій 94 ювілей. Привітати сивочолого ветерана та вручити Подяку Міністерства Інфраструктури України та подарунок від колег поштовиків завітали: директор Полтавської дирекції УДППЗ «Укрпошта» Хоменко М.В., перший заступник голови Гадяцької районної державної адміністрації Волощук І.В., начальник ЦВПЗ Гадяч Білик І.Ю., колектив відділення поштового зв’язку Петрівка – Роменська та колеги з якими він працював.

 

Як згадує Степан Семенович, після закінчення школи пішов служити в армію, а потім війна … По закінченню війни одразу пішов працювати на пошту, не встиг збагнути плину часу, як 14 років пропрацював начальником Петрівсько – Роменського відділення зв’язку. ВПЗ під його керівництвом завжди мало найкращі показники роботи в районі, більш того навіть в області.


 

Степан Семенович не одноразово отримував подяки та грошові нагороди за сумлінну працю, своїм прикладом любові до справи свого життя – виховав не одне покоління поштовиків.

 

Не дивлячись на поважний вік та на те, що мешкає один, а донька лише навідує батька, досі порається по господарству, веде рухливий образ життя та залюбки дає поради з власного досвіду прожитих літ. Степан Семенович до цього часу цікавиться життям пошти, особливо «свого» відділення та кожного дня з нетерпінням чекає на листоношу, щоб дізнатись останні новини галузі.

 

Колектив Полтавської дирекції УДППЗ «Укрпошта» приєднується до привітань та бажає Вам мирного неба, довгих років активного життя, родинного затишку і тепла.