Зимовий посткросинг

3

Відновлюючи традицію паперового листування, молодь усього світу активно долучається до все більш цікавого хобі – посткросингу. Нині обмінюватися листівками має змогу кожен бажаючий, бо вони вартують не багато, а отримувати такі яскраві, естетичні, веселі, пізнавальні поштівки дуже приємно.

 

За словами поскросерів, реєструючись на сайті www.postcrossing.com кожен зазначає бажану тематику листівок, яку хоче отримувати. До прикладу, це можуть бути зображення маленьких діток, котиків чи краєвидів, місцевих традицій.

 

З наближенням новорічних свят, зазвичай, усі з радістю діляться поштовими картками з зображенням символів Нового Року та Різдва своєї країни. Здається ці зимові свята є найбажанішими у будь-якому куточку світу, а отже, вибір новорічної листівки необмежений у своєму різноманітті.

 

У кожного посткросера «зі стажем» є чимала стопка листівок з зображеннями новорічних ялинок, солодощів, снігових заметів та смішних випадків під час зими. В усіх відділеннях поштового зв’язку Волинської дирекції Укрпошти можна придбати новорічну поштову картку на будь-який смак найвимогливішого колекціонера-постросера.

 

«Вихваляючись» своїм цікавим заняттям у центральному відділенні поштового зв’язку міста Луцька волинські посткросери допомогли зібрати цікаву новорічно-різдвяну колекцію під назвою «З Новим 2016 роком!». Для підготовки такої тематичної виставки використали листівки різних країн світу, які обирали за цінністю, святковим значенням та суттю. Презентовані й старовинні листівки, що датуються 50-70 роками.

 

Працівники Волинської дирекції Укрпошти доповнили стенд зображенням сніговита-поштовика, який спішить вчасно доставити усі листи та вітальні листівки, щоб адресати отримали слова вітань та побажань щастя у Новому році від близьким людей чи від учасників посткросерського руху.