Злагоджена робота – ключ до успіху

день передплатника_1

Традиційно кожного передплатного періоду на Вінничині проходять яскраві свята – Дні передплатника. Саме там видавництва та читачі мають змогу відверто поспілкуватися, безкоштовно ознайомитись з примірниками газет та журналів, оформити на них передплату.

 

З радістю відзначимо, що незважаючи на зусилля телебачення та Інтернету, інтерес до друкованих видань зберігається. На День передплатника завітало чимало вінничан – представників різних поколінь. Такі акції збільшують коло читачів, дають можливість редакціям газет провести відкритий діалог з ними. А інформація про те, які видання найбільше приваблюють читачів, які матеріали найбільше запам’ятовуються, була взята до уваги редакціями газет, як основний напрямок до дії в подальшій роботі. Поштовики, в свою чергу, допомагали відвідувачам знайти улюблене видання у каталозі, пропонували жителям газети й журнали, що відповідають їх уподобанням, багато спілкувалися з перехожими, залучаючи їх до загальної акції.

 

Завдяки Дням передплатника працівникам Укрпошти випадає можливість безпосередньо поспілкуватись з представниками редакцій газет, поглибити співпрацю для отримання продуктивних результатів. Такі дні гуртують роботу редакцій, відділу передплати Вінницької дирекції та листонош, як наслідок – отримуємо високі показники виконання плану з передплати. Отож, можемо впевнено сказати, що ключ до успіху в злагодженій роботі однією командою.