Змагання на кращого у професії

IMG_21

Цього року з нагоди професійного свята – Дня працівників автомобільного транспорту та дорожнього господарства в Полтаві на базі ЦПП було проведено конкурс професійної майстерності серед водіїв автотранспортних засобів Полтавської дирекції УДППЗ «Укрпошта», – «Кращий за професією-2015».

 

Для організації, підготовки та проведення конкурсу було створено раду суддівського журі під головуванням заступника директора Олександра Коваля.

 

Конкурс проводився в два етапи. Перший етап – регіональний: проведення змагань між водіями автомобілів у безбалансових виробничих підрозділах. Другий етап – обласний: проведення фінальних змагань. У фіналі взяли участь водії – переможці першого етапу. Вони боролися за перемогу, змагаючись у таких видах:

 

– найкраще знання «Правил дорожнього руху»;
– майстерність керування автомобілем;
– найшвидше гасіння пожежі;
– надання першої медичної допомоги.

 

Головною метою під час підготовки та проведення конкурсу було удосконалення знань та майстерності водіїв у забезпеченні безпеки дорожнього руху, підвищення ролі та популяризації професії водія, залучення молоді до роботи водіями автотранспортних засобів, виховання молоді в дусі шанобливого ставлення до своєї професії, виявлення кращих водіїв та розповсюдження їх досвіду, уміння найшвидше загасити пожежу з забезпеченням охорони праці, пожежної безпеки, опрацювання навиків охорони та супроводження пошти.

 

Свою майстерність доводили водії різних районів області.

 

Змагання пройшли на високому організаційному рівні, з творчим натхненням та у дусі спортивної боротьби. Всі учасники продемонстрували відмінні теоретичні знання та високий професіоналізм у практичних діях. За загальними результатами місця розподілилися наступним чином:

 

І місце – Кучеренко Володимир, водій ЦПП м. Полтава;
ІІ місце – Біжко Віталій, водій ЦВПЗ м. Гадяч;
ІІІ місце – Семенюта Сергій, водій ЦВПЗ м. Хорол.

 

По завершенню змагань всіх учасників привітали заступник директора Коваль О.А. та голова Полтавської Організації Профспілок Хрипко М.Г. -нагородили дипломами Полтавської дирекції УДППЗ «Укрпошта» та подарунками від обласної організації профспілки працівників зв’язку Полтавської дирекції УДППЗ «Укрпошта».

 

Проведення такого конкурсу стало доброю традицією у нашій дирекції саме тому, що з року в рік водії автотранспортних засобів з нетерпінням чекають на нову зустріч, щоб довести собі та всім іншим, що не тільки люблять свою роботу, а й виконують її на відмінно.