Зручно і взаємовигідно

Фото пыдписання_1

Ще кілька сотень жителів області відтепер отримуватимуть орендну плату за свої земельні ділянки через поштові відділення. Відповідні угоди підписали в Прилуках представники Чернігівської дирекції державного підприємства «Укрпошта» і сільгоспвиробники.

 

Співпрацювати з найбільшими сільськогосподарськими підприємствами області чернігівські поштовики розпочали вже кілька років тому. Першими відгукнулись на пропозицію виплачувати орендну плату через відділення поштового зв»язку, зокрема, такі потужні господарства, як «Дружба-Нова» з Варвинського та «Цукровик» і «Агрікор-Холдинг» з Прилуцького районів. В нинішньому році до них приєдналися ще чотири підприємства. І цей досвід поширюватиметься надалі, переконаний керівник регіональної дирекції «Укрпошти» Олег Обушний, бо переваги видно неозброєним оком.

 

– Якщо підприємства великі, і землі знаходяться у декількох районах, то не треба їздити по кожному селу, збирати людей, до кожного заходити у двір, тримати бухгалтера у кожному відділку, – наголошує на перевагах співпраці з аграріями Олег Обушний, – ці підприємства проплачують кошти, до прикладу, в Прилуках, Варві чи в Борзні або в якомусь іншому райцентрі. І ми ці кошти протягом двох робочих днів доносимо до кожного орендодавця.

 

Генеральний директор компанії «ІСТ-Агро» Микола Гайдай, перш ніж підписати відповідну угоду, спілкувався зі своїми колегами і вирішив долучитись до справи.

 

Весь світ уже відмовився від роботи з готівкою. Тому й нам не треба буде знімати готівку, відволікати людей від безпосередньої роботи, везти її, видавати людям. В цьому полягає зручність, – аргументує своє рішення керівник підприємства, – і людям також зручніше: вони отримують гроші, через поштові відділення, які їх обслуговують. Розрахунки у такий спосіб вигідні і нам, і поштовикам, і селянам. Тож сподіваємось на подальшу співпрацю.

 

За словами Олега Обушного, позитивні відгуки сільгоспвиробників і орендодавців дають підстави говорити, що подібний досвід і далі поширюватиметься територією Чернігівщини.