Зустріч з місцевими ЗМІ у Слов’янській Міській Раді щодо проекту «Напиши солдату»

dffd615f57c75ad0a145a4a72396321a

Донецька Дирекція УДППЗ «Укрпошта» 14 липня 2015 р. провела бріфінг у Слов’янській Міській Раді з місцевими ЗМІ щодо проекту «Напиши солдату» з Благодійним фондом «Повернись живим» та підбили підсумки з початку проекту. Проект представив заступник директора Донецької Дирекції Юрій Іванович Карпенко. Він зауважив, що цей проект є дуже важливим для суспільства в цілому, що навіть невеликий благодійний внесок принесе користь та буде сприяти якнайшвидшому завершенню війни.

 
DSC_0148

Благодійні внески були зроблені як самими працівниками пошти, так і звичайними громадянами, користувачами поштових послуг. Кожен бажаючий може долучитись до акції та придбати листівки, створені спеціально для проекту і підписати для військових, які зараз знаходяться на лінії фронту. За погодженням з координаторами акції, всі виручені гроші залишаються в області та йдуть до медичних установ.

 

Виконуючий обов’язки міського голови Слов’янська так само долучився і купив листівки, які збирається відправити у місце дислокації військової частини, до якої приписаний на даний момент.

 

https://www.youtube.com