Зустрічаємо юних дослідників!

????????????????????????????????????

Нещодавно до Музею поштового зв’язку завітали дітлахи 2-го та 3-го класів середньої загальноосвітньої школи №35 та 6-го класу середньої загальноосвітньої школи №73. Поштамт радо зустрів своїх юних гостей.

 
????????????????????????????????????

Діти цікавились історією створення Поштамту та професією поштовика. Задавали безліч питань та з трепетом вслухались в кожне слово фахівця. Старші діти вже добре знають як писати та відправляти листа. Їм цікава історія розвитку пошти, як працюють поштові служби, порядок відправлення та приймання посилок. А скільки цікавих речей знайшла малеча в музеї! І сургучниця, і поштові сумки, і перші листи, а ще – копії рідкісних марок, перші калькулятори та багато іншого. Дітлахи з охотою дивилися на листи з конкурсними роботами їх однолітків та загорілися бажанням теж брати участь в подібних конкурсах, які організовує ВПС та УДППЗ «Укрпошта».

 

Колективу поштовиків дуже приємно спостерігати, як підростаюче покоління цікавиться поштовим зв’язком та долучається до листування. Ми намагаємося бути ближчими до наших споживачів та з радістю вітаємо кожного гостя!

 

Чекаємо на вас! До нових зустрічей на Поштамті!